www.bolf.lt

Apie mus

Jau daug metų Bolf.lt prekiauja vyriškais drabužiais ir dinamiškai plečia savo veiklą, vadovaudamasi e. verslo standartais.
Mūsų parduotuvė atidaryta 2010 metais, bet keleri elektroninės ir siunčiamosios prekybos patirtis leidžia mums tikėti, kad sugebame patenkinti Jūsų lūkesčius.
Mūsų tikslas yra sekti naujausias pasaulines mados tendencijas ir siūlyti klientams nepakartojamo ir įdomaus stiliaus drabužius įkandamomis kainomis. Mūsų darbo ir sėkmių vaisius – nuosavas vyriškų drabužių ženklas BOLF, kuris sulaukė labai didelio pripažinimo ir susidomėjimo.
Bolf.lt prekės ženklas ir interneto parduotuvė apdovanota Klientų laurų prizu ir tapo 2012 metų atradimu Vyriškos mados kategorijoje. Tai vienas iš geriausių apdovanojimų ir vartotojų ženklas, kurį teikia Lenkijos Respublikos e. verslo, žiniasklaidos specialistų ir rinkos žinovų kapitula ir žiuri. Rūpinamės aukščiausiais aptarnavimo standartais, palaikome tiesioginį ryšį su klientais ir visą laiką stengiamės keistis dėl mūsų klientų.
Mūsų komandą sudaro apmokyti konsultantai ir darbuotojai, kurie bemaž 24 valandas per parą rūpinasi, kad užsakymai būtų vykdomi laiku, kad klientai būtų aptarnaujami profesionaliai, kad operatyviai būtų nagrinėjamos reklamacijos ir priimamos grąžinamos prekės, parduotuvės rinkodara, įvaizdžiu ir grafine apdaila.
Mada yra mūsų aistra. Tai įrodo vis gausėjantis ištikimų klientų ir kontrahentų būrys. Dabar mūsų parduotuvė yra vyriškos mados Lenkijos internete vienas iš lyderių.Suprantame, kaip svarbus yra prekės ženklo patikimumas, todėl ypač rūpinamės, kad Jūs būtumėte patenkinti mūsų siūlomais pirkiniais. Dėkojame už suteiktą mums pasitikėjimą.

Bolf.lt komanda

pixel